© Istock/Vladimir_Timofeev
© Istock/Vladimir_Timofeev

Een reis plannen? Bouw een persoonlijk plan met Maya - uw AI-reisassistent van Live the World

Chatten met Maya

Onthulling van de wonderen van het paleis van Knossos, een mythologietour op Kreta

3 minuten lezen

Reistips voor Iraklio

Krijg de meest authentieke Kunst en cultuur ervaring. Bekijk deze rondleidingen en skip-the-line tickets rond Iraklio .

Dit verhaal wordt vertaald met behulp van technologie.

Deze tekst is in het Nederlands vertaald uit de oorspronkelijke taal English.

Welkom op Kreta, een prachtig eiland met enkele van de mooiste landschappen en oudste bezienswaardigheden van Griekenland. Omdat ik een passie heb voor Kreta, wil ik graag een van mijn favoriete bestemmingen op het eiland met u delen. Als je van Griekse Mythologie houdt en van plan bent Kreta te bezoeken, mag je het paleis van Knossos niet missen! Deze oude site wordt beschouwd als een van de belangrijkste historische bezienswaardigheden van Kreta, en ligt slechts 5 km ten zuidoosten van Heraklion, de hoofdstad van het eiland.

© Istock/Gatsi
© Istock/Gatsi
The Palace of Knossos, Crete
The Palace of Knossos, Crete
Leof. Knosou, Iraklio 714 09, Grèce

Ontdekking van de rijke geschiedenis van het paleis van Knossos op Kreta

Deze site is niet alleen historisch belangrijk, maar het is ook visueel verbluffend, met zijn kleurrijke fresco's en ingewikkelde architectuur. Als u het paleis binnengaat, wordt u getroffen door de grootsheid van de oude site. U kunt de koninklijke residentie binnengaan, de troon van de Minoïsche koning bekijken en u vergapen aan het Huis van de Fresco's met prachtig bewaarde muurschilderingen. Terwijl je door de gangen en kamers van het paleis dwaalt, krijg je een idee van hoe het leven van de Minoïers was, met hun geavanceerde technologie, ingewikkelde kunstwerken en goed geplande stedelijke gebieden.

© Istock/Vladimir_Timofeev
© Istock/Vladimir_Timofeev

Knossos Paleis: Gezinsvriendelijke Mythologie Tour

Als je op zoek bent naar een leuke en interactieve manier om het Knossos Paleis te verkennen, dan is de gezinsvriendelijke mythologie tour zeker iets voor jou. Deze gedeelde tour is geschikt voor alle leeftijden en bevat een vleugje Hollywood! Tijdens de tour loop je over de paden waar mythische helden leefden en optraden en verken je het paleis met een iPad-tablet die je via een speciale app een voorstelling van de plek laat zien zoals die vroeger was. Dit is een geweldige manier om de geschiedenis tot leven te brengen en de rondleiding aantrekkelijker te maken voor kinderen.

© Istock/VladimirSklyarov
© Istock/VladimirSklyarov

Heraklion: Knossos Palace Skip-the-Line Guided Walking Tour

Als u de voorkeur geeft aan een meer traditionele aanpak, dan is de Heraklion: Knossos Palace Skip-the-Line Guided Walking Tour de perfecte keuze. Met deze tour sla je de rij met kaartjes over en ga je het paleis binnen met een gediplomeerde gids, die je meeneemt op een reis door de tijd. Je kunt het oude paleis verkennen, de koninklijke residentie betreden en zelfs de troon van de Minoïsche koning zien! Een van de hoogtepunten is het Huis van de Fresco's, met kleurrijke muurschilderingen van meer dan 3500 jaar oud. Uw gids leert u ook over de geschiedenis van de Minoïsche beschaving, waarschijnlijk de oudste op het Europese continent.

© Istock/anyaivanova
© Istock/anyaivanova

Kreta: Paleis van Knossos Ticket met Audio Tour

Het Kreta: Palace of Knossos Ticket with Audio Tour is de perfecte optie voor degenen die liever in hun eigen tempo op verkenning gaan. Met dit ticket kun je de rij overslaan en het paleis betreden met een vooraf gereserveerd e-ticket. Voor uw bezoek kunt u een digitale audiotour downloaden op uw smartphone en uzelf onderdompelen in de fascinerende wereld van Knossos. Terwijl u door de gangen van het paleis van koning Minos slentert, kunt u zich vergapen aan de exotische schoonheid van de Minoïsche fresco's en krijgt u waardevolle inzichten in het dagelijks leven van de oude Kretenzers. De audiotour volgt zelfs de stappen van Yishharu, een jonge Minoïsche aristocraat, wat de ervaring nog persoonlijker maakt.

© Istock/Banet12
© Istock/Banet12

Top keuze activiteiten op Kreta

Naast de rondleidingen zijn er ook andere activiteiten in het Knossos Paleis, zoals het verkennen van de omgeving of een picknick. En na uw bezoek aan Knossos Palace raad ik u aan Heraklion, de hoofdstad van Kreta, en zijn vele culturele en historische attracties te verkennen. Hier zijn onze toppers:

1. Bezoek het Archeologisch Museum van Heraklion, waar u artefacten uit de Minoïsche Beschaving kunt zien en meer te weten kunt komen over de geschiedenis van Kreta.

Heraklion Archaeological Museum, Crete
Stefanou Xanthoudidou 3, Iraklio 712 02, Greece

2. Verken de historische oude stad Chania, bekend om zijn smalle straatjes, Venetiaanse gebouwen en pittoreske haven.

Chania's Old Town, Crete
Chania's Old Town, Crete
Chatzimichali Giannari 35, Chania 731 35, Greece

3. Ontspan op een van de vele mooie stranden van Kreta, zoals Seitan Limania, Elafonisi, Balos, of Falassarna.

Falassarna Beach Chania, Crete
GH2H+QX Phalasarna, Greece
Balos Beach Chania, Crete
Balos Beach Chania, Crete
Main Street, Kaliviani Kissamos 734 00, Ελλάδα
Elafonisi Beach, Crete
Elafonisi Beach, Crete
7G9J+R5 Inachori, Greece
Seitan Limania Beach, Akrotiri
Seitan limania, Akrotiri, Greece

4. Maak een wandeling in de Samariakloof, een nationaal park en een Wereld Biosfeer Reservaat.

Gorge of Samaria, Crete
Gorge of Samaria, Crete
6XR6+3F Sfakia, Greece

5. Bezoek aan het Paleis van Phaistos, een andere belangrijke archeologische vindplaats op Kreta.

The Site of Phaistos, Crete
The Site of Phaistos, Crete
Sivas 702 00, Grèce

Al met al is een bezoek aan het paleis van Knossos een must voor iedereen die Kreta bezoekt. Met zijn rijke geschiedenis, prachtige architectuur en prachtige fresco's is deze site een fascinerende blik in de oude wereld. Dus waarom boekt u vandaag niet uw tour en ervaart u zelf het wonder van Knossos Palace?

Wil je hier een reis plannen? Praat met AI-reisassistent Maya.

De schrijver

Chrisa Lepida

Chrisa Lepida

Mijn naam is Chrisa en ik kom uit Griekenland. Als natuurliefhebber, wintersportverslaafde en Erasmus geobsedeerd, schrijf ik altijd over deze onderwerpen.

Plan een reis met Maya - uw AI-reisassistent

Chatten met Maya

Andere reisverhalen voor u