B&B Domo de Aste

Adres:
Via G.B. Parodi 8/1, 17055 Toirano

foute informatie? Laat ons weten! hi@itinari.com.

Reistips voor Toirano

Krijg de meest authentieke ervaring. Bekijk deze rondleidingen en skip-the-line tickets rond Toirano .

Dit verhaal wordt vertaald met behulp van technologie.

Deze tekst is in het Nederlands vertaald uit de oorspronkelijke taal English.

De "Domo de Aste" Bed & Breakfast bevindt zich in Toirano (SV), een Ligurische stad op ongeveer 3 km van de zee.

De eigenaren stellen de gasten twee slaapkamers en twee badkamers met douche/jacuzzi en diensten ter beschikking, evenals twee kamers of, in de zomermaanden, een groot terras voor het ontbijt. Er is ook een gemeenschappelijke ruimte voor de kamers, uitgerust met een minibar, een ruime keuze aan bitters en digestieven, evenals een waterkoker voor thee, kruidenthee en koffie. Alle kamers zijn voorzien van airconditioning en er is een gratis intern Wi-Fi-netwerk.

Wordt aan de gasten ter beschikking gesteld: fijn beddengoed, handdoeken in geweven stoffen en met de hand geborduurd. Voor ontbijt, diensten en waardevolle tafelkleden en oude fabrikanten.

Het internationale ontbijt met typische producten wordt geserveerd van 8.00 tot 10.00 uur.

De aankomsttijd wordt naar behoefte met de gasten overeengekomen, terwijl de vertrektijd is vastgesteld op 11.00 uur, met de mogelijkheid om gebruik te maken van de bagageopslagservice.

Toeristische voorstellen In onze buurt kunt u het historische centrum, daterend uit de elfde eeuw, de beroemde grotten die het hele jaar door door door duizenden mensen bezocht worden, het etnografische museum met zijn talrijke tentoonstellingszalen over het leven van de inwoners van het land, de landelijke tradities en het Palazzo del Marchese, waar de Markies del Carretto en het aangrenzende park woonden.

Opening en prijzen Wij zijn het hele jaar geopend. Prijs tweepersoonskamer voor eenpersoonsgebruik: MIN 60 € - MAX 90 € - MAX 90 € Prijs tweepersoonskamer: MIN. 70 € - MAX. 100 € Drievoudige kamerprijs: MIN. 90 € - MAX. 120 €

In beide slaapkamers is het mogelijk om een kinderbedje (uitgerust met banken) toe te voegen voor kinderen tot 5 jaar, zonder prijsverhoging.

Voor reserveringen kunt u bellen naar +39.347.447.437.42.01 (Cecilia) of schrijven naar info@domodeaste.it

Wil je hier een reis plannen? Praat met AI-reisassistent Maya.

Reisverhalen rond B&B Domo de Aste

Bezienswaardigheden rond B&B Domo de Aste